Košík: (prázdný)

MEDICOFARMA S.A., RADOM

Položek na stránku:  12 45 90
 1 
Ibuprofen Aneos 400mg tbl.flm.100

Ibuprofen Aneos 400mg tbl.flm.100

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

196 Kč
 
LIPIRIS ANIXI tob.60

LIPIRIS ANIXI tob.60

Doplněk stravy ve formě tvrdých tobolek obsahuje rostlinné steroly, které přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

328 Kč
 
Položek na stránku:  12 45 90
 1 
Doporučené

BIO výrobky jsou registrované u KEZ o.p.s., kód certifikace je: CZ-BIO-001